- Vention

Цена
€3 91 / 7 65 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DAEBG
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: VGAМъжки
КОНЕКТОР 2: VGAМъжки
ДЪЛЖИНА: 1.50 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: WUXGA (1920 x 1200)
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Ферити
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794741614
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DAEBG
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: VGAМъжки
КОНЕКТОР 2: VGAМъжки
ДЪЛЖИНА: 1.50 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: WUXGA (1920 x 1200)
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Ферити
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794741614
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DAEBG
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: VGAМъжки
КОНЕКТОР 2: VGAМъжки
ДЪЛЖИНА: 1.50 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: WUXGA (1920 x 1200)
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Ферити
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794741614
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DAEBG
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: VGAМъжки
КОНЕКТОР 2: VGAМъжки
ДЪЛЖИНА: 1.50 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: WUXGA (1920 x 1200)
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Ферити
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794741614
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | VGA |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | VGA |
| КОНЕКТОР 2 | Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 1.50 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | WUXGA (1920 x 1200) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Ферити |
| Тегло | 0.17кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | VGA |
| Конектор B | VGA |
| Дължина (m) | 1.5 |
| Максимална резолюция | Full HD 1080p |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 0.17кг |
Vention VGA HD15 Mъж/Мъж 1.5м – Позлатен с феритни филтри
Свържете монитор или проектор с кристално чист аналогов видеосигнал чрез кабела Vention DAEBG VGA. Позлатените конектори и двойните феритни сърцевини осигуряват надеждно предаване на сигнала и намаляват електромагнитните смущения за стабилно изображение.
Ключови Предимства
- Позлатени конектори – Устойчиви на корозия и осигуряват отлична проводимост за дълъг живот.
- Двойни феритни филтри – Минимизират EMI и RFI смущенията, осигурявайки по-чист видеосигнал.
- Дължина 1.5 метра – Идеална за свързване на настолни монитори или проектори с умерено управление на кабелите.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | VGA |
| Конектор B | VGA |
| Дължина | 1.5 м |
| Максимална резолюция | Full HD 1080p |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
Какво има в кутията
- Vention VGA кабел 1.5м
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
















